SK
EN
DE
 
 
adak@orava.sk
+421 43 5892 033
+421 905 254 920
+421 918 767 671

 

Predstavujeme Vám penzión ADAK

   Penzión ADAK sa nachádza na okraji obce Párnica v prostredí krásnej prírody Malej Farty. Obec Párnica je križovatkou ciest, kde z cesty Dolný Kubín - Kraľovany odbočuje cesta Zázrivá - Terchová - Žilina. Miestne klimatické pomery vytvárajú vhodné podmienky pre zimné športy a dlhú lyžiarsku sezónu. V okolí sa nachádza niekoľko lyžiarskych stredísk. V letnom období, na jar a na jeseň môžu naši hostia spoznávať fatranskú prírodu, či navštíviť Aquarelax Dolný Kubín. Štrkopiesky Párnica (jazerá) a rieka Orava poskytujú výborné podmienky na rybolov.

Prečo Penzión ADAK

   Penzión ADAK ponúka výborný pomer cena / kvalita. Je možnosť platiť v hotovosti, faktúrou alebo kreditnou kartou. Naša poloha je ideálna pre dovolenku s bohatými lyžiarskymi a turistickými možnosťami. Vieme Vám ponúknuť skvelý servis aj na rodinné a firemné akcie. Ubytovaní hostia získajú zdarma Oravapass a môžu využiť viac ako 28 atraktívnych zliav na Orave.

Ubytovanie - Izby a vybavenie penziónu

   Penzión ADAK poskytuje príjemné ubytovanie a miesto oddychu. Súčasťou štyroch izieb je aj priestranný balkón. Všetky izby sú pokryté bezplatným Wi-Fi. Každá izba má vlastné WC, soc. zariadenie. Aj rádio a TV so satelitom. Za príplatok poskytujeme ubytovanie aj majiteľom psov a mačiek. Pekná slnečná terasa, samostatná spoločenská miestnosť, biliard, sauna a detský kútik.